17 Aralık 2013 Salı

RİMMEL LONDON SCANDAL EYES SERİSİ ANALİZİ

Kuzular,

Rimmel 100. yılının şerefine Scandal Eyes serisine Retro Glam kardeşlerini ekledi malumunuz.Bize de bu ürünleri test etmek düştü...

Bakalım neymiş bu Retro Glam serisi :)


Retro Glam serisi, mascara, sıvı bazlı metalik farlar ve eyeliner serisinden oluşuyor.Herbirini kullanma fırsatını yakalayan ben sizlere deneyimlerimi aktarayım :)

1- Rimmel London Scandal Eyes Retro Glam Mascara


         Rimmelin kuruluşunun 100.yılı şerefine geliştirilen bir mascara kızlar bu.Fırçası tıpkı Max Factor'un Wild serisine benziyor.Kirpikleri dolgunlaştırması ve hacim vermesi diğer Scandal Eyes kardeşlerine nazaran çok başarılı diyebilirim.
 
      Yalnızzz üzülerek söylüyorum ki rimel inanılmaz dökülme yapıyor.Tam da dolgunlaştıran bir rimel aldım derken göz altlarımdaki siyah kırıntılar - hele ki gün içerisinde- bende bir hayli sıkıntı yarattı.
 
 
   Tamam, belki fiyatı çok uygun ama dökülmeler rahatsız edici kızlar.Bir daha alır mıyım? Almam..İşte uygulaması :)

 
 


2- Rimmel Scandal Eyes Retro Eyeliner Pen
 
          Gelelim ikinci sıradaki hayal kırıklığına...Eyeliner pen blogger arkadaşlarım tarafından beğenilmiş.Ancak bana gelen üründe ciddi bir sıkıntı vardı...
 
       Eyeliner yeterince siyah olmadığı gibi göze sürüldüğü anda kullanılmış ve bitmek üzere olan keçeli kalemler gibi kuruyor.O yüzden bir daha kullanabileceğimi sanmıyorum.Zira üzerinden başka bir eyeliner ile geçmek zorunda kaldım kullandığım gün.
 
3- Rimmel Scandal Eyes Shadow Paint Eye Shadow
 
 
 
      Ahh...Ne de güzel renkler öyle değil mi:) Bana gelen ürünler Mercury Silver ve Golden Bronze farlarıydı.Aslında farların yapısı çok güzel, pigmentli ve sürüldüğü anda yoğun renk veriyor.Da keşke soyulmasaydı.Göz kapaklarıma sürdükten kısa bir süre sonra ÇATLAMA yaptı ve farlar çatladığı yerden dökülmeye başladı.Bu da maalesef acı ve elem verici bir görüntü :(
                                                 

 
 

 
Diğeri ise metalik griden çok gözümde tebeşir gibi durdu.Aşağıdaki resimde açıkça görülüyor.Bu yoğun görüntüyü niye elinle dağıtmadın diye soracaksınız değil mi?

 
Dağıttım yavrular...Dağıtmaz olur muyum hiç!! dağıtınca far resmen toz bulutu haline gelip belli belirsiz bir hal aldı..Bu da dağılmış hali :))

 
Sonuç olarak Rimmelin bu güne kadar hiçbir rimelini sevemedim.Hele Scanal Eyes kardeşler maalesef benden kırık not aldı.Bu harika renklerle ne biçim makyaj yapılır diye büyük bir iştahla başladığım makyajım göz temizleme mendiline teslim etti kendisini...Haa bu demek değil ki rimmelin bütün ürünleri mi kötü? Hayır!!
 
Fondoten ve pudralarını, mat rujlarını pek seviyoruz:)
 
Bu ürünleri deneyimlemem için bana gönderme nezaketini gösteren sevgili Watsons ailesine teşekkürlerimle :)
 
Öpücükler kızlar!
 

Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi