2 Aralık 2013 Pazartesi

KIŞLIK OJELERİM VE UYGULAMALARI :)

Herkese merhaba canlar :)
Hergün bloğuma yazamıyorum yoğunluk koşturmaca derken uzun süredir oje uygulamalarımı paylaşmadığımı farkettim.Eh bu da oje yazısı olsun bakalım :)
Malum havada kış kokusu var artık.Her ne kadar içimiz ısınsın diye sıcak renklere hücum etse de bir çoğumuz; ben her telden çalıyorum hatta ruh halime göre bile oje renklerim değişiyor diyebilirim.
Bu aralar yılbaşı konseptli makyajlar ile uğraşıyorum, sizlere yardımcı olabileyim en azından fikir verebileyim diye :) İyi de oluyor nihanperi bir işe yarasın; güzel şeylere vesile olsun öyle değil mi..
Bugünkü paylaşımım dediğim gibi ojelerimden yana oldu.Bakalım neler almışım, neler uygulamışım, görelim mi :)
Kış renklerini bu ara Golden Rose'dan tercih ettim.Geniş bir renk skalası olduğundan aradığınızı bulmakta zorluk çekmiyorsunuz en azından.Oje kutumdan çıkanlar numaraları ile birlikte karşınızda!!!
1- Golden Rose Matte Satin No:2032- Golden Rose Matte Satin No:202


3-Golden Rose Rich Color  No: 1084-Golden Rose Rich color No: 1055- Golden Rose Rich Color No:1146- Golden Rose Matte Top Coat ile ojemi matlaştırılmış hali :) Çikolata gibi değil mi:))


7-Kışın vazgeçilmezim siyah matte manikür :)
Rimmel Kate serisinin Siyah Ojesi üzerine Golden Rose Matlaştırıcı top coat uygulayarak yaptım.7- Golden Rose Matte bir kırmızı :) ama flashtan parlak çıkmıkş oje :)
8- Veee vazgeçilmezim french manikürüm :) Nyc Cotton Candy No: 167 numarası ile :)

Oje paylaşımlarıma devam edeceğim :) Siz de kışın kullandığınız ojeleri bu postun altına yorum olarak yazabilirsiniz :)
 
Sevgiler :)Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi