5 Kasım 2013 Salı

FLORMAR PASSİONATE DOTS ÜRÜNLERİ ANALİZİ =>NİHANPERİ'DE!Flormar ismini duyurmuş çok önemli markalar gibi artık sezonluk ürünler çıkartmaya başladı.Tam kış mevsimine uygun bir dizaynla kalplerimizi kazanmaya başladı.
Sadece dizaynından da bahsetmekle kalmayalım; biraz da içeriğinden bahsedelim derseniz; bu seride PARABEN YOK! VITAMİNLER VAR!!


İlk ürünü İNVİSİBLE POWDER (TRANSPARAN PUDRA):
  
    Makyajın  kalıcılığını artıran, cildimizdeki parlamayı önleyen ve matlaşmasını sağlayan şeffaf beyaz ve misler gibi kokan transparan bir pudra.Loose pudradan ne farkı var diyecek olursanız şeffaf beyaz olması dışında hiçbir fark yok; aynı görevi görüyor.Aynı şekilde matlaştırıyor ve aynı kapatıcılıkta.Pudrayı sevdim diyebilirim zira bebekler gibi kokuyorsunuz sürünce :) 
Fiyatı:20,25 TL (aldım)
İkinci ürün ise SHİMMERİNG TERRACOTA POWDERHem yüzünüzde, hem de vücudunuzda uygulayacağınız ışıltılı bir pudra bu.Ben bu ürünü yanaklarıma uyguladım ve gerçekten çok güzel bir ışıltı veriyor.Koskocaman bir ambalajı içinde ve çok tatlı bir ponponu var kızlar.Evet belki gramajı çok büyük evladiyelik bir ürün olabilir ama fiyatı bana çok geldi.

Fiyatı :34,90 TL (almadım)Ama kullandım; mağazadaki kızlarımdan izin isteyerek :) eh Flormar'dan da ümidimi kestiğim için mağazada uyguladım hemen.Bunu paylaşmam lazım çünkü sonuç gerçekten çok göz alıcıydı :)


Üçüncürünümüz ise GEL EYELİNER (Black)Sonunda Flormar da kendi gel eyelinerını üretti:) Gel eyelinerların artık daha kullanışlı olduğunu hepimiz kabul ediyoruz artık.Evet dizaynı ve uygulaması çok rahat bir ürün ancak; gramajı çok düşük ve reklamlarında vaat ettiği gibi SİMSİYAH DEĞİL! Üstelik fazla kuyruklu Eyelinerin renkleri de mevcut; dilerseniz lacivert ve yeşilini de edinebilirsiniz. Fiyatı :15,00 TL (bu gramaja çok fazla! ama denemek için almak zorundaydım)


Gelelim OJELERİNE...Kızlarım seride elbette ojeler de var, eh ben de tam bir oje düşkünü olarak hemen bir tane oje kaptım tabii.
Bu ojeler toplamda 5 renk ve desenli bir görünüm il dizayn edilmiş.Tırnaklarda kum efektinin flormar etiketli halleri anlayacağınız bu ojeler...

Geç kalındı demekten başka ne denebilir ki...

Fiyatı:5,50 TL (aldım)

 
 
Bu da bordo ojesinin duruşu kızlar...
Bilindik ve artık görmekten benim sıkıldığım kum efekti oje...

FAR PALETİ DE TASARLANMIŞ :)
Kuzularım  seri içerisinde en çok beğendiğim ürünlerden biri de bu far paletiydi.Renkleri ile harika sonbahar makyajları çıkartmanız mümkün.Farları tozlaşma yapmıyor ve yarı sedefli yapıda.Fırçayla göz kapağına renk vermesi de gayet başarılı ve en güzel tarafı taşlaşma yapmıyor.Fiyatı 27,50 TL ve almadım.Fiyatı ürüne göre pahalı geldi ki daha güzel yapıda olup da 16,50 TL olan far paletleri biliyorum....
 
 
RUJLAR....
 
 
 
Deneme fırsatı bulduğum ürünlerinden biri de rujlarıydı bu serinin.Deluxe shine styo rujlar ile yapısı hemen hemen aynı.Ben sezonun trendi kahverengi tonunu denedim.Çikolata yemiş gibiydim :) Rujların fiyatı da 15,00 TL ama almadım.
 
 
Hep dediğim gibi kızlar her ürünü edinemiyorum, edinemediklerimi mağazada test etmekle yetiniyorum o sebeple almadığım ürünlerin yorumları biraz havada kalıyor maalesef...
 
Kusuruma bakmayın...Kendi yağımla bu kadar benden...
 
Sevgiler :)
 
 
 
 
 
 
 

 


Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi