4 Kasım 2013 Pazartesi

ALİX AVİEN İLE SONBAHAR KIŞ SEZONUNUN KEYFİNİ ÇIKARIN!

Kızlarım merhaba,

Malum havalar soğudu; artık makyajlarımızda sonbaharın esintileri gündeme gelmeye başladı bile!
Alix Avien de 2013-2014 sonbahar kış trendlerin yansıtan harika ürünleri ile bizlerle :)Bakalım  neler var bu ürünlerin arasında yavrular :))
Ürünler güzel bir paket içerisinde gönderildi kızlarım:


Gördüğünüz üzere harika ürünler ile karşılaştım paketi açtığımda.İki tane ışıltılı shine plus oje, far paleti, bir lipgloss ve ruj, siyah eyeliner pen ve waterproof göz kalemi kullanmam için beni bekliyordu:)Far paleti gelen ürünlerden en çok dikkatimi çeken ürün oldu kızlar.Genellikle yaptığım göz makyajı tonları için biçilmiş kaftan!Altın tonu ve taş rengi en çok sevdiğim renkleri arasına girdi diyebilirim :) İnstagramda beni takip edenler bilir; her farın ayrı bir dili vardır ve dilinden anlamazsanız göz makyajınız hiçbir zaman istediğiniz gibi olmaz.Bu far paleti de ıslak uygulamada daha başarılı sonuçlar verebiliyor.Renkleri böylece daha net bir şekilde anlayabiliyorsunuz hem de daha kalıcı sonuçlar alabiliyorsunuz.
Farlar konusunda çok fazla tozlaşma ve göz kapağı çizgilerinde birikme yaşamadım, hatta çok memnun kaldım.Bazı arkadaşlar paletin dizaynını beğenmemiş ama benim için bunun hiçbir önemi yok:) Hem kötü de sayılmaz tipik ALİX AViEN dizaynı kullanılmış palet kabı olarak :)
Elbette paletin içinden kendi aplikatörü çıkıyor ama ben bu aplikatörle uygulamadım gözüme.Ecotools fırçamla güzel sonuçlar elde ettim diyebilirim :)Gelelim blackest eyeliner pen ürününe :)

Kızlarım bayıldım!! Sürümü ve siyahlığı harika.Daha önceden Loreal eyeliner pen kullanıyordum ama inanın pabucunu dama attı.KESİNLİKLE DAĞILMA YAPMIYOR VE SÜRÜLDÜĞÜ GİBİ KALIYOR KİRPİK DİPLERİNDE! Ben çok beğendim:)

vee bu iki ürünle yapılmış makyajlarımdan bir küple sunayım sizlere :)))Gördüğünüz gibi eyeliner simsiyah ve harika duruyorken; farlar da aynı muhteşemlikte! Hem de bir hayli kalıcılar; zira sabah yaptığım makyaj hiç bozulmadan gün sonuna kadar dayandı.


Gelelim Shine Plus ojelere :) Durur muyum bir tanesini sizlere göstermek için sürdüm :)600 numara harika bir renk; böyle koyu yeşil desem değil; siyah desem değil.Ama gün ışığında harika pırıltıları olan bir renk.Ancak 3. katta opaklaştı; bir de biliyorsunuz benim tırnaklarım iri ve uzun; ojeyi yarılamış hatta bitirmiş olabilirim :))))
Rujlara gelince sevgili Alix Avien ailesi benim nüde tonları çok sevdiğimi iyi biliyor kiii bana harika bir nüde ruj göndermişler :) 436 numaralı ruju her türlü makyaj ile kombinlemeniz mümkün.Dudaklarda kurutma yapmıyor ve nemlendirmesi de çok güzel. Normal şartlarda nüde rujlar sürüldüğünde dudaklarda dalgalanma yapar ama bu ruj dudaklarımızı harika bir biçimde kaplıyor kuzularım :)
Hemeeen bu rujun da duruşunu göstereyim günlük hayattan bir kare ile :)))Kızlarım sonuç olarak ben bu ürünleri başarılı buldum.Türk yapımı oldukları ürünler oldukları için bir kez daha Alix Avien ailesi ile gurur duydum :)

Yazıdan memnun kalacağınızı umuyorum.

Sevgilerimle..


Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi