6 Eylül 2013 Cuma

SİZİN KOZMETİK MAĞAZANIZ HANGİSİ?Kızlarım merhaba!!
Kendi başıma bir işe kalkışıp Türkiye'nin en çok tercih edilen kozmetik mağazasını seçmek için bir anket hazırladım sizlere.(etin ne budun ne diyeceksiniz 32 kişiyle ama yaptım işte hihii:))
Eskiden sadece parfümerilerden alışveriş yapardık ancak kozmetik sektörünün hızla ilerleyişi piyasaları hızlandırarak yeni mağaza zincirlerini yarattı!
Artık ihtiyacımız olan pek çok ürünü sadece kozmetiğe özgülenmiş mağazalardan temin edebiliyoruz.Mağazalar geliştikçe bizlerin merak ettiği ve gelmesini beklediğimiz pek çok ürün kısa zamanda elimizin altında olabiliyor ve güzelliğimize güzellik katabiliyoruz!

Benim gibi pek çok blogger arkadaşım da bu ürünleri deneyimleyerek sizlerin beğenisine sunuyor ve bir nevi kozmetik mankeni haline gelip sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

İşte ben de nabız yoklama açısından böyle bir anket yapma gereğini duydum.
Sonuç her ne olursa olsun bizler kazanacağız diyerek anketi başlatıyorum.Neden? çünkü rekabet kaliteyi ve daha çok ürüne ulaşmamızı sağlayacak diye düşünüyorum.

Şunu da belirtmek isterim ki; bu anket hiçbir şekilde reklam amacı gütmemekte.Objektif olarak sizlerin seçimi ile en çok tercih edilen mağazamızı seçeceğiz.

Anketinin son günü ve saati 30.09.2013 saat 18:00 kuzularım!

Haydi eller çalışsın, rekabet hızlansın!!

Kazanan güzellik olsun !


Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi