3 Eylül 2013 Salı

FLORMARDAN IŞILTI SAÇAN GÖZLER: GLİTTER EYELİNER

Kızlarım!! Yenilikler ve deneyimler bütün hızıyla devam ediyor..

En son keşfim Flormar Glitter Eyeliner oldu. Yapısıyla gözlerde müthiş ışıltılar oluşturan bu eyelinerı hem far hem de liner olarak kullanmak mümkün..

Gözalıcı ve yoğun ışıltılı renkler ile kusursuz hatlar oluşturarak gözlerime ışıltılı bir yoğunluk katan bu eyeliner; gözlerimizi çarpıcı bir şekilde belirginleştiriyor.


Işıl ışıl bir yapısı var bu eyelinerın.Gözlere uyguladığında likit hali kuruyarak sabitleniyor ve hiçbir şekilde dağılmıyor.Simleri yüzünüze dökülme yapmıyor ve gözünüze kaçmıyor.Güneşe çıktığınızda ise mükemmel ışıltılara sahip olabiliyorsunuz.

Eyeliner renkleri konusunda Flormar oldukça cömert davranmış:) 


Ben bronz ışıltılar sevdiğimden 306 numarasını tercih ettim kızlarım:)Kahverengi gözlerle harika durduğuna emin olabilirsiniz.Hatta instagram sayfama uygulamalı resimleri de ekledim eğey bir beğeni aldı.Yalnız ben bu eyelinerı sadece eyeliner olarak değil; far olarak da uyguladım.Göz kapaklarına öyle güzel tutunuyor ki gün boyu kalıcılık elde ediyorsunuz.

İşte uygulamalı resimler :)

Eyeliner olarak bu şekilde bir uygulama yaptım.Göz pınarlarına da uygularsanız gözleriniz daha dinamik ve ışıl ışıl görünüyor :)


Bu da far olarak uygulanmış hali:) Eyelinerı ne şekilde uygulayacağınız sizin zevkinize kalmış:)


Sonuç olarak memnun kalınabilecek güzel bir ürün.Fiyatı da WATSONSLARDA 13.50 TL :)

Alırsanız iyi günlerde kullanın kuzular :)

Sevgilerimle...

Beste Nihan

Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi