20 Eylül 2013 Cuma

ALİX PROFESSİONAL NATURA NATURAL CARE ARGAN YAĞINDAN GELEN DOĞAL GÜZELLİK


Kızlarım merhaba biraz arayı açtım ama biliyorsunuz amcamın vefatı sebebiyle yazmaya biraz ara verdim.Kusuruma bakmayın olur mu?

Biliyorsunuz saçlarımı Türkiye’nin nano teknolojisi ile üretilen ilk saç boyası olan Voila Diamonds ile boyamıştım ve oldukça memnun kalmıştım. Hala da saçım aynı parlaklığını ve rengini koruyor kızlarım..

Voila ile saçlarımı boyamamın akabinde Kopaş Kozmetik A.Ş ailesinden bir mail aldım ve çok mutlu oldum.Kopaş ailesinin bir üyesi olan Alix Natura üretmiş olduğu Argan özlü saç bakım ürünlerini denemek için çok şık bir sunumla gönderdi…Kutunun içerisinde denemem için beni bekleyen harika ürünler buluyordu…

ALİX NATURA ARGAN YAĞLI ŞAMPUAN:     

                               

Argan yağlı şampuan saçlarımıza taa Fas’tan gelen doğal güzellik sırrı Argan yağı ile ipeksi bir görünüm vermeyi vaat ediyor.Dünyada sadece Fas’ta yetişen Argan ağacı meyvesinden üretilen Argan Yağında, yoğun nem verme, güçlendirme, besleme ve anti-oksidan  bulunuyor.Argan Yağı’nın içerdiği A ve E yanı sıra; Omega 3 ve Omega 6 yağları da bu şampuanda mevcut. Linseed yağı, Root yağı ve doğal Argan Yağı içeren  Argan yağlı şampuan  ile cansız, mat, boya/röfle gibi işlem görmüş, güneş, kirli hava , tuzlu su, havuz  (klor) gibi etkenlerden zarar görmüş saçların düzenli kullanımda kökten uca beslenerek daha sağlıklı bir görünüm kazanması en büyük hedeflerden biri…

Şampuanı kullandığınızda saçlarınızın diğer şampuanlara nazaran daha az köpürdüğünü hissediyorsunuz.Şampuanın köpürmesi ile saçların temizlenmesi arasında bir bağlantı  kesinlikle yok; saçları gayet güzel arındırıyor.Sadece bu şampuanı kullansanız dahi yumuşacık saçlara sahip olabiliyorsunuz. Kimi şampuanlar içerikleri bir takım  kimyasallar sebebiyle boyayı çok daha çabuk bir şekilde yıpratabiliyor ve saç rengini matlaştırıyorlar.Ancak bu şampuan kesinlikle boyaya zarar vermiyor.

Ahh bir de güzel bir kokusu olsa diyorum ama hiçbir zaman şampuanları kokusuna göre değerlendirmediğim için kokusunu çok da dert etmedim açıkçası.Gayet de memnun kaldım  kızlarımJ


ALİX NATURA ARGAN YAĞLI SAÇ BAKIM KREMİ:Her tip saçlar için uygun olan bu saç kremi günlük olarak uygulanabilen harika bir güzellik kürü bence.Saçlarımızı Argan yağı ile bütünlemesine saran ipeksi bir yumuşaklık ve parlaklık kazandırmayı ; içerdiği A ve E vitaminleri, Omega 3 ve Omega 6 ile saçlarımızı kökten uca beslemeyi hedefliyor. Hatta öyle ki hafif yapısı sayesinde saça kesinlikle ağırlık vermiyor ve saçların daha kolay taranmasını sağlıyor.

En güzel tarafı ise saçlardaki elektriklenmeyi içerdiği anti friz etkisi ile tamamen yok etmesi kızlar.Saç kremini malumunuz üzere şampuandan sonra uyguluyoruz.Sanki saç kremi değil de yüz kremi gibi bir yapısı var ama fındık kadar büyüklük benim saçlarıma yetti.

ALİX NATURA ARGAN YAĞLI SAÇ BAKI MASKESİAçıkçası içlerindeki en harika ürünlerden biriydi kızlarım.Uyguladığınız zaman saçların boy ve uçlarında hemen hissediliyor.İçeriği şampuan ve saç bakım kremi ile aynı ama maske olduğu için şampuan ve kreme göre çok daha yoğun bir bakım sağlıyor.

Maskeden sonra saçlarımda harika bir parlaklık ve canlılık elde ettim.Saçlarım hiç ağırlaşmadı, hacmini korudu.Hatta bakım sayesinde mevsimsel saç dökülmemden de kurtuldum sadece 1 haftada!! Zaten ürünün vaatleri arasında saçların koparak dökülmesine engel olacağı da açıkça yazıyordu.Ne diyeyim BİNGOOO!! J)))

Saç bakım maskesini haftada 1 ya da 2 kere uygulayabilirsiniz.Hatta benim gibi sürmelere doyamıyorsanız 3 e de çıkarabilirsiniz hahahah J) Saçları harika parlatıyor ve o kadar besliyor ki saçlarımın neredeyse 1 haftada uzattı (abartmıyorum çünkü diplerim çıkmaya başladı hiç bu kadar kısa sürede çıkmazdı!!)


ALİX NATURA ARGAN YAĞLI SAÇ BAKIM YAĞIAlix Natura Hair Elixir hakikaten bir iksir!!!!Argan Yağı mucizesi bu ürünle açıkçası performansının en üst seviyesine çıkmış. Hem kuru hem de nemi alınmış ıslak saçlarınıza uygulayabiliyorsunuz.Yağ diyen sürmekten çekinmeyin kızlar hiç vıcık vıcık olmuyor saçlar zaten ürün o kadar bereketli ki damla damla akıyor şişesinden iki üç damlası benim saç boylarım için yeterli.Işıl ışıl yapıyor, saçı kesinlikle ağırlaştırmıyor.

Hem bu ürün sadece saçlar için de geliştirilmemiş kiiii! Ürün saç için kullanılabileceği gibi GÜNEŞ BANYOSU, DUŞ SONRASI ve MANİKÜR/PEDİKÜR UYGULAMASINDA TIRNAK ETLERİNİ YUMUŞATMAK İÇİN DE KULLANILABİLEN ÇOK YÖNLÜ BİR ÜRÜN. Cilde uygulandığında cilt tarafından hemen emiliyorve kuruyor.Sonuç yoğun şekilde bir nemlendirme ve bakım! Utanmasam yüzüme süreceğim, sürsem mi ki hahahahh J)))

PARABEN FREE!!!

Ürünlerde en çok dikkat edilen kanser ve çeşitli hastalıklara davetiye çıkaran paraben ve çeşitli kimyasallar bu ürünlerde kesinlikle bulunmuyor!!Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.Özellikle alerjik ve hassas ciltliler için harika ürünler bunlar…

Yalnızz…Saçları yağlı olan kızlarım bu ürünleri kullandığınızda saçlarınız daha da yağlanabilir.Beste beni neden uyarmadın demeyin!! Ben normal tip saçlara sahibim ve saçlarımın ne kadar zamanda yağlanacağını da sizler için test ettim. 2,5 günde  normal saçlar yağlanıyor kızlarım unutmayın!!

MADE İN TURKİYE!!!

İşte ayakta alkışlayacağım en önemli özellik! Ciddi ciddi Türk malı kullanıyorsunuz kızlarım!Türk sermayesine ve Türk kozmetiğine verdiğim desteği biliyorsunuz.İşime böyle geldiği için değil, gerçekten deneyimlediğim için düşüncelerimi yazdım; samimiyetimden emin olun.Biz de harika saç bakım ürünleri üretebiliyoruz!Zaten neden olmasındı ki?


O sebeple Kopaş / Alix Natura ailesini gönülden kutluyorum ve inanılmaz derecede gurur duydum böreklerimJ Kullanmaktan çekinmeyin ve yabancı patentli değil diye lütfen küçümsemeyin bu ürünleri.

Saçlarıma etkisiise şöyle :)

Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi