29 Ağustos 2013 Perşembe

RIMMEL LONDON APOCALIPS SERISINI KULLANMAYAN KALDI MI :))

Börekleriiiim!!!

Watsons bizleri Rimmel markasıyla tanıştırdığından beri çeşitli yeni ürünler giriyor hayatımıza :) Rimeliydi pudrasıydı bronzerıydı derken bir yenilik yaparak bildiğimiz krem rujların sıvılaştırılmış hali olan Apocalips serisini hayatımıza soktu.İlk başta çekinerek yaklaşsak da verdikleri yoğun renkler ile vazgeçilmezlerimiz haline geldi.
Aslında renkler birbirlerine çok yakın geldi bana.Bu sebeple tonlardan en çarpıcı olanlarını alarak sizlerle paylaşmayı tercih ettim yavrularım:)Bol resimli bir anlatım olacak hazır olun hihihi :))

1- 303 numara Apocaliptic 
    Harika bir pembe diyebilirim.Hatta bana içlerindeki en iddialı renk olarak geldi.


2- 501 numara Big Bang

Çok lezzetli bir kırmızıya hazır mısınız kızlarım? Kışın kullanılabilecek en güzel kırmızılardan biri :) Bakalım görelim nasılmış :)3- Nude Eclipse 

Kızlarım son yıllarda bir nude renkler modası aldı başını gidiyor.Varla yok arası bu rengi uygularken dudaklarınızı iyice ölü derilerden arındırmanız gerek.Aksi halde pütürlü korkunç görüntüler verebiliyorsunuz.Annelerin "hayalet" rengi dediği hahahahah :))) bu nude rujun duruşuna bir bakalım :
Gelelim rujların yapısına.. Rujlar normal bildiğimiz lipsticklerin sıvılaştırılmış hali.İlk uyguladığınızda fırçanıza çok yoğun geliyor ama sıyırarak dudaklarınıza uygulayabiliyorsunuz ki; o uygulamada da yoğun bir renk dudaklarınıza konuveriyor.Merak etmeyin taşan dağılan, yağlı yemek yemiş (bu nasıl bir tabirdir :))) izlenimi veren bir ruj değil.Dudaklarınızın şeklini alıyor.Korkmayın bu sebeple...

Bu rujları sadece watsonslarda bulabilirsiniz.Fiyatı 12.99 TL :)

Gelelim hangi renginin galip geldiğine:) Ben açıkçası apocaliptic rengine pek bir bayıldım.Durup durup sürüyorum:) Çevreden de hoş beğeniler aldım diyebilirim:)

Haydi iyi sürüştürmeler :)

Beste Nihan

Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi