20 Ağustos 2013 Salı

FLORMAR BLACK DOT OJELERİN ANALİZİ


Kızlarım selammm :)
Uzun bir tatil macerası sonrasında yine sizlerleyim hehehh:)) Bu tatil sürecinde bir çok ürün denemesi yaptım ve yazılacak bir yığın şey birikti diyebilirim.

Bunlardan ilki Flormarın black dot ojeleri oldu, puantiyeli olan herşeye aşık olan biri olarak bu ojeler benim için kaçınılmaz bir fırsattı ve hemen kaptım bir tane :)))

Black dot ojeler pastel renkler ile siyah puanların harika buluşmasından oluşuyor ve tırnaklarda inanılmaz şeker görüntüler sağlıyor.Özellikle baz olarak tercih ettikleri pastel renkler çok tatlı.Ben alırken pembesini tercih ettim ama su yeşili de aklımda kalmadı değil hani:)))

Klasik siyah ve beyaz uyumunu tercih edenler için ojemiz şöyle :)


Renkler sadece siyah beyaz ile de kalmıyor :) Diğer renkleri de şöyle :

Yukarıda söylediğim gibi ben pembiş rengini tercih ettim ve bana göre en doğru seçim pembesiydi :)))Uygulaması ise şöyle :)Gelelim uygulamasına;

Oje tek katta rengini veriyor ama puantiyelerin daha sık olmasını isterseniz ikinci katta daha yoğun bir görüntü elde edebilirsiniz.

Yalnıııızzz!!!! Bu ojeleri normal bir aseton ile çıkartmaya çalışırsanız başınıza bela almışsınız demektir.Flormarın sitesinde asetonlu pamuğu tırnağın üzerinde bekleterek tampon  uygulaması yaparak temizlenmesi önerilse de durum o kadar da kolay değil kuzularım!!!!!


Yukarıda gördüğünüz Wynn Kozmetiğin metal şişedeki oje çıkarıcısı bu tür ojelerin çıkarılmasında en büyük kolaylık! Öyle iki saat tampon yapmaya da gerek kalmıyor.İşim daha da kolaylaşsın diyorsanız bu tür ojeleri top coat üzerine sürün yavrularım!O zaman çıldırmanıza gerek kalmıyor :))))
 
Sonuç olarak Flormar pek şeker bir seri ile karşımızda (zaten markayı tutabilene aşk olsun!!!) Ben beğendim diyebilirim.Hele ki bu ojeler çok fazla yaygınlaşmadan hemen bir tane edinin de dikkatleri üzerinize çekin; zira çoğu kozmetik mağazalarında henüz bulunmuyor bu şeker ojeler :)
 
Şimdi soracaksınız ki Wynn oje çıkarıcılarını nereden bulacağız? Gratis ve Watsonslarda mevcut !!!
 
Haydi bakalım iyi sürüştürmeler tatlılarrr!!!!
 
 
Beste Nihan

Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi