26 Ağustos 2013 Pazartesi

ALİX AVİEN ANTİ AGE FONDOTENİ MERAK EDENLER BURAYA!

Kızlarım tanıtacağımız yeni ürünümüz Alix Avien markasının anti age fondöteni...


Oldukça şık bir kutuda sunulan anti age fondötenin en önemli özelliği yaşlanma etkilerini geciktirici etkisinin olması.Ben 405 numarasını edindim ve cilt rengime çok uygun oldu.

Normal şartlarda Alix Avien markasının göz kalemleri ve rujlarını pek sevmiyorum ama allıkları konusunda çok memnun kaldığımı bildiğim için bir de fondötenini deneyeyim dedim :) İyi ki de denemişim çünkü yüzünü kara çıkarmayan bir fondötenmiş kendisi...

Haydi mıncıklayalım!!!!!
Alix Avien 'i Anti age with Hyaluronic Acid fondöteni  hyaluronic acid sayesinde cildimizdeki nemi hapsederek nem dengesini sağlıyor.İçerdiği photo-aging etkisiyle güneşin neden olduğu yaşlanmalara karşı cildimizi koruyor.Dolayısıyla hem cildimizin gençliğini koruyor, hem de oluşan kırışıklıkların giderilmesine ve kırışıklıkların görünümünün azaltılmasına yardımcı oluyor.

 Bloggerlar olarak artık sizlere güneş koruma faktörlü ürünler kullanın!!!diye boşuna demiyoruz; zira aslında cildimizin en büyük düşmanı bir anlamda da güneş...
Gördüğünüz üzere ürün pompalı bir ürün ve hijyen bakımından pompalı ürünleri ne kadar çok sevdiğimi biliyorsunuz :) Zaten uygularken az miktarda bir ürün size yetiyor :)
     Yumuşak bir yapısı var ve bence kuru ciltlerin daha çok hoşuna gidecek çünkü parlak bitirişli bir fondöten ve nemlendirme özelliği gerçekten çok güzel.Aşağıda göreceğiniz fotoğrafta hiçbir şekilde baz kullanmadım ve ihtiyacım da olmadı çünkü kusursuz bir görünüm verdi  cilt kusurlarımı da çok da güzel kapattı.Dolayısıyla kapatıcılık özelliği de hissedilir derecede...
 
      Fondoteni uyguladığım zaman cildimde maskemsi bir görünü oluşmadı, hatta tam tersi çok da doğal durdu.Sivilce problemi de yaşamadım.Cilt yapım karma ama yağlı ciltli kızlarımın bu fondöteni kullanırken sabitleyici olarak pudra uygulamasını da öneririm :)

 
Neleri sevdim ?? Neleri sevmedim?
 
Fondoteni doğal durması, nemlendirici özelliği ve kapatıcılığını çok sevdim ama; karma bir cilde sahip olduğum için  T bölgemde biraz yağlanma yaptı diyebilirim.
 
Fiyatına gelince 25 TL civarında ama fiyatını fazlasıyla hakediyor.
 
Parlak ve canlı bir cilde sahip olmak istiyorsanız ve cildin gençliğini korumak adına bu fondöten tam sizlik böreklerim!!!!
 
 
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi