29 Temmuz 2013 Pazartesi

NIVEA DUŞTA VÜCUT KREMİ DENEYİMİM


       Oldum olası yüzümün T bölgesi dışında cildimin her yanı kuruydu.Duşa gir, kremlen, cildine iyice yedir derken duş sonrası zaman kaybı kaçınılmaz oluyordu.Bir de kullandığım losyonlar ne kadar iyi olursa olsun duştan sonra kullanılınca cildimdeki temizlik hissi sanki kayboluyordu.Kadın olarak ne çok şey istiyoruz diye düşünürken; reklamlarda gördüğüm NİVEA Duşta Vücut Kremini hemen edindim  ve kullanmaya başladım.PAROLA: YIKAN!!! SÜR!!! DURULAN!!! MİSSS!!! :))))      Benim cildim kuru olduğu için koyu mavi olanı yani üzerinde kuru ciltler için yazanı aldım.Kokusu vazgeçilmez klasik, mavi kutudaki nivea krem kokusu var; ve bu benim en sevdiğimm kokuuu!!! Yapısı da losyon gibi kızlarım, tek ilginç yanı bu kremi duş sırasında uyguluyor olmanız.

Nasıl uyguluyoruz biz bu kremi?

1- Kullandığımız duş jeli ile herzamanki misler gibi banyomuzu yapıyoruz.
2- NIVEA Duşta Vücut Kremini ıslak vücudumuza uyguluyoruz.
3- Bir kaç saniye bekledikten sonra durulanmaya başlayın.
4- Duştan çıkıp kurulanıyoruz.Hepsi bu!!

     Özel bakım formülü ile nemi cilde hapseden ve kolayca cildi nemlendiren bu krem ile cildimiz ipeksi, yumuşak ve pürüzsüz oluyor.Unutmayalım ki kızlar bu ürünü kullandıktan sonra tekrar bir vücut nemlendiricisi kullanmanıza gerek yok:)


       
       Yaz aylarında her gün duş yaptığım için duş sonrası nemlendirme seremonisi bana oldukça fazla zaman kaybettiriyordu.Nivea duşta vücut kremi hem zamandan sağlıyor, hem de cildi yumuşacık yapıyor.Cilde verdiği nemin yanı sıra misler gibi de kokuyor.

         Ürünün arkasında da açıklandığı üzere bu ürün renklendirici ve silikon içermiyor.

Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi