23 Temmuz 2013 Salı

MAYBELLİNE COLOR TATTOO FAR İLE GÜN BOYU IŞILTI

        Maybelinne ürünlerini pek tutmayan ben "haydi deneyeyim bari" diyerek burun kıvıra kıvıra aldığım color tattoo enternal gold farından bu kadar memnun kalabileceğimi hiç sanmıyordum.Far yapısı gereği bir hayli yoğun ve parmaklar ile uygulamak tercih meselesi.Ben fırça ile uyguladım gayet de rengini ve ışıltısını kaybetmiyor.

        Farımız çizgilenmesin, dağılmasın diye far bazlarına yatırım yaptığımız şu yaz günlerinde biçilmiş kaftan, kahraman, kurtarıcı :)))) ne derseniz deyin herşeyiniz olacak garanti ediyorum kızlarım; ki ben kolay kolay far da beğenmem. Özellikle bronz ve pembe rengini de gözüme kestirmiş vaziyetteyim.

       Farın yapısı dediğim gibi yoğun ve ışıltılı.Öyle diğer farlar gibi gün sonunda farın sadece simleri ile başbaşa kalmıyorsunuz.Renk seçenekleri de var; dilediğiniz tarzda bu farı kullanarak makyaj yapmanız mümkün:)

        Bakalım renkler neler?


      Görüyorsunuz ki farın renkleri bir harika, insanın makyaj yapma hevesini arttırıyor.Naçizane olarak ben de color tattoo eyeshadow un dibine vurdum ve makyaj yaptım :))))
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi