22 Temmuz 2013 Pazartesi

Gratis'te The Balm Çılgınlığı

Kızlarım merhaba,
    Biliyorsunuz ki Gratis'te 19-21 Temmuz günleri arasında The Balm ürünlerinde bir alana bir bedava uygulaması vardı.Evet durur muyum ? :)) Hemen gittim tabii ki.Aldığım ürünler sınırlı olsa da ihtiyacım olanları aldım diyebilirim.

    Öncelikle ihtiyacım olan iyi bir makyaj bazıydı ve Time Balm Face Primer'ı hemen kaptım:)) Yanına da yaz mevsimine yakışır medium renkte bir Balm Shelter alınca makyajımın daha sağlam olacağını hisseder gibiydim.Gelelim yorumlarıma:)


      Kızlarım Time Balm Face Primer cildi makyaj için adeta hazırlıyor.
              Cildimizdeki kusurları düzgünleştirerek fondötenimizin ya da BB kremimizin daha kalıcı olmasını ve cildimizde daha güzel görünmesini sağlıyor.Örneğin çok iri gözeneklere sahip olan bir cilde uygulandığında sanki silikonlanmış gibi gözenekleri gizleyerek pürüzsüz bir tene kavuşturmakta gerçekten başarılı.
                  Renkleri yok mu derseniz bu bir fondöten ya da kapatıcı değil transparan bir rengi var ve çok yoğun uygulamanıza gerek yok! Temiz bir cilde az miktarda uygulayın yeter.       Ve iki gündür vazgeçilmez olan Balm Shelterim..Havalar çok sıcak gittiğinden artık fondötenler gerçekten ağır geliyor.O yüzden BB krem ya da bu tarz ürünleri kullanmakta fayda var.Üstelik bu ürün spf 18 güneş koruma özelliği vaad ediyor kızlarım.Face primer sonrası bu ürünü yüzüme uyguladığımda fondöten sürmüş halimden çok da fark olmadığı kanısına vardım.Zira bu ürünün yapısı da çok hafif değil.Kapatıcılığı da ortadan bir tık yukarıda diyebilirim.Zaten yüzümde duruşunu da aşağıda göstereceğim size...Mutlaka deneyimleyin dediğim ürünlerden biri oldu Balm Shelter...   Gördüğünüz ürünler bugün makyajımda uyguladığım ürünler kızlarım :))Önce cildimizi nemlendirdik ve face primer ile güzel bir baz oluşturduk kendimize. Daha sonra balm shelter uyguladık ve üzerine flormar loose pudra ile ten makyajımızı sabitledik.
        Hot mama allığımız ile yanaklarımıza renk verdikten sonra kirpiklerime yeni aldığım Maybelline Rocket Volume mascarasını uyguladım :)
                                                                   SONUÇ BU :)Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi