14 Temmuz 2013 Pazar

BOURJOİS HEALTHY MİX GÖZ ALTI KAPATICISI BURADA!!!!

Kızlarım sonunda merak ettiğim Bourjois Healthy Mix Concealer ürününü watsons tan alarak deneyimleme fırsatım oldu ve memnun kaldım mı? Eveeeettt!!!
Sıcağı sıcağına bir de uygulamalı video çekelim dedim yüzümde ruj dışında makyaj yok; tek elimle de telefondan video çektiğim için video çok yakından oldu kusura bakmayın artık :)))Ama böyle daha samimi yahuu kaç metre öteden makyaj videosu da çekilmez ki şimdi!!!Healthy Mix Göz altı kapatıcısının sürüldüğünde pudraya benzer bir şekle dönüşmesi ve doğal bir görüntü vermesi benden yüksek notların gelmesini sağladı ve inanılmaz yoğun bir ürün, videoda da belirttiğim gibi az miktarda sürülmesinde fayda var. Göz altlarında kararmalar olan kızlarım için bire bir, bana göre kapatıcılığı da yüksek bir ürün.Ben 51 eclat clair rengini uyguladım.3 renk seçenekleri de var.Neler varmış bu kapatıcı da bir bakalım:)

Bourjois Healthy Mix Concealer
Healthy Mix meyve özleri içeren kapatıcı.
İçeriğinde bulunan kavun, kayısı gün boyu göz çevrenizi nemli hissetmenizi sağlarken, frambuaz özleri mikro dolaşımı hızlandırır, ışıltılı ve pürüzsüz görünüm sağlar.
İçerdiği meyve özleri sayesinde gün boyu göz çevresine terapi yapar. Dermatolojik olarak test edilmiştir.RENKLER
51 - Eclat Clair
52 - Eclat Medium
53 - Eclat Fonce
Diyor Bourjois markası...Bakalım uygulaması nasılmış kızlarımm :)

http://www.youtube.com/watch?v=5RU6JtIK8GQ
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi