30 Temmuz 2013 Salı

ALİX AVİEN 24 K GOLDEN NAİLS NASILMIŞ BAKALIM:)

       Kızlarımmm :)

     Kozmetik sektörü o kadar gelişti ki; artık altın zevki tırnaklarımızın üzerine de geldi.Alix Avien markası 24 Ayar Gerçek Altın içeren Alix Avien Golden Nails isimli ojeyi çıkararak hepimizi şaşırttı.


          Bu oje hakkında bilgi vermek gerekir ise ; bu oje için 24 ayar gerçek altın parçaları içeriyor ancak bu fiyata gerçek altın parçaları var denilmesi bana pek inandırıcı gelmedi.Olsa olsa altın tozu bulunuyordur diye düşünmeden edemiyorum kızlarım.Ancak sunum inanılmaz şık onu belirtmeden geçemeyeceğim.

           Kutusunda iki tane oldukça küçük gramajlarda iki tane oje bulunuyor.Biri siyah ki; bu bizim tırnak bazımızı oluşturuyor.Bu siyah ojeyi sürerken "aman bu oje pek bir özellikli" demeyin.İlk katta opaklığını veremeyen bir siyah oje bu.İki kat sürüp kurumasını bekliyorsunuz.
       Oje kuruduktan sonra sıra içinde altın parçacıkları olan top coatı sürmeye geliyor.Ancak top coatın içinde çok sayıda altın parçacığı var diye umutlanmayın; çünkü ilk katta çok seyrek parçalar geliyor.Bu sebeple altın parçalarının sıklığı ya da seyrekliği sizin bu ojeyi süreceğiniz katlara bağlı.Aşağıda gördüğünüz resimde iki kat top coat var ve bu bana yetmedi.

Ben de katlar halinde sürdüm tabii ki:)))

Kızlarım söylediğim gibi;ojelerin gramajları fırçaları gibi küçücük. Benim gibi geniş tırnak yapısına sahip kızlarım için pek de kullanışlı değil.Altın parçaları bol olsun derken ojeyi kat kat sürdüğümüz için de kuruması bir hayli uzun sürüyor bilginize..İnstagramda da açıkladığım gibi; altın renkli ojeyi sadece siyah oje üzerinde kullanmak diye bir koşul yok.İstenilen her rengin üzerinde böylesi altın ışıltılarına sahip olabilirsiniz :)) Fiyatı 13,50 TL, ama bu kadar küçük gramajdaki ojeler için bana göre fazla.Sizlere tanıtmak için - ki kendi yağımla kavruluyorum biliyorsunuz-aldım ama bir daha cok özel bir günde kullanmak üzere alabilirim diyebiliyorum şuanda. İddialı bir görüntü veriyor ;)


Haydi siz de düşüncelerinizi paylaşın kızlarım; siz beğendiniz mi :)
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi